„Юнайтед” не успя да надиграе „Реал”

Прочетена: 29

Отборът на „Реал“ (Мадрид) не спира да печели трофей след трофей. Победният ход на „Белия балет“ сега продължи със Суперкупата на Европа.

Футболистите на Зинедин Зидан не оставиха съмнения, че са по-добрият тим на терена, и резонно ликуваха след триумф с 2:1 над „Манчестър Юнайтед“ в сблъсъка на колоси, игран в Скопие.

Каземиро откри резултата за испанците още в 24-тата минута, като при попадението му остана и сериозно съмнение за засада.

В 52-рата Иско удвои, а десет минути по-късно Ромелу Лукаку отбеляза почетния гол за шампиона в Лига Европа.

По този начин „Кралският клуб” се превърна и в първия тим от 1990 г. насам, който защитава трофея си от тази надпревара.

Сподели в социалните мрежи

Автор на 14.08.2017. Категория Спорт. Можеш да следиш всички коментари и промени по тази публикации през RSS 2.0. Можете свободно да коментирате тази публикация