Бразилия нямаше проблеми срещу Мексико

Прочетена: 54

Големият фаворит за трофея на Мондиал 2018 Бразилия направи още една крачка към шестата си световна титла.

Отборът на Тите победи с 2:0 Мексико в атрактивен мач от Мондиал 2018. „Селесао Бразилейра“ надви закономерно „ацтеките“, които от своя страна отново стигнаха до обичайното си ниво на световно първенство – осминафинал. В герой за бразилците се превърна Неймар, който откри резултата в 51-ата минута, а след това бе в основата на гола на Роберто Фирмино в 88-ата минута.

Бразилците вече чакат победителя от двубоя Белгия – Япония тази вечер, с който ще мерят сили на четвъртфинал в Казан. „Ацтеките“ от своя страна продължават да се спъват неизменно на осминафинал от 1994 година насам.

Сподели в социалните мрежи

Автор на 02.07.2018. Категория Новини, Спорт. Можеш да следиш всички коментари и промени по тази публикации през RSS 2.0. Можете свободно да коментирате тази публикация