Йорданка Фандъкова, кмет на София и зам. – председател на ГЕРБ: Спечелихме доверието на хората, но сега трябва да го оправдаем
Преди няколко месеца спечелихме доверието на хората, но сега трябва да го оправдаем. Това заяви кметът на Столичната община и зам.-председател на ГЕРБ Йорданка Фандъкова по време на Националната работна среща на партията. По думите й сега предстоят реформи. „Ще вземаме непопулярни решения, но те са необходими за развитието на градовете и страната“, добави тя. Фандъкова подчерта, че е взето "тежко и непопулярно" решение за цената на билетчето в София, но е била запазена цената на картите. "Единственият начин да покажем, че решението е правилно, е хората да пътуват в нови автобуси", поясни тя и обеща пълна публичност и прозрачност в изразходването на средствата. "Ако си свършим работата, това означава по-добър живот за хорат", допълни столичният кмет. Очаквайте подробности.