Новини
Депутатите ще гледат оставката на правителството
Оставката на премиера Бойко Борисов и Министерския му съвет е единствената точка за заседанието на Народното събрание днес. То ще започне в 14 часа. Преди това правителството ще има редовно заседание.
Припомняме, че в понеделник в деловодството на Народното събрание беше внесена оставката на Министерския съвет. Министър-председателят заяви, че в съответствие с чл. 111, ал. 3 от Конституцията кабинетът ще продължи да изпълнява функциите си до избирането на ново правителство и ще осигури приемственост в управлението на Република България.