Кандидатите за кметове на „БСП за България“ по области и общини

Прочетена: 76

Издигнатите и подкрепени кандидат-кметове от коалиция „БСП за България“, утвърдени на Националния съвет на БСП на 3 септември 2019 г. и на настоящото заседание на Пленума.

Област Благоевград
Община Благоевград – Румен Георгиев Томов;
Община Банско – Иван Михайлов Кадев;
Община Белица – Радослав Сабинов Ревански;
Община Гоце Делчев – Владимир Кръстев Москов;
Община Гърмен – Владимир Иванов Донков;
Община Кресна – Николай Кирилов Георгиев;
Община Петрич – Любомир Митков Георгиев;
Община Разлог – Александър Огнянов Крайнов;
Община Сандански – Младен Стоименов Тимчев;
Община Сатовча – Арбен Мустафов Мименов;
Община Струмяни – Емил Димитров Илиев;
Община Хаджидимово – Людмил Аспарухов Терзиев;

Област Бургас
Община Бургас – Николай Асенов Тишев;
Община Айтос – Пламен Дойнов Чолаков;
Община Камено – Цветомир Петров Петров;
Община Карнобат – Тодор Байчев Байчев;
Община Малко Търново – Георги Желязков Бъклев;
Община Несебър – Яни Костадинов Янев;
Община Поморие – Никодим Стоянов Стоянов;
Община Созопол – Тихомир Йорданов Янакиев;
Община Средец – Иван Димитров Кичев;
Община Сунгурларе – Диана Колева Гурева;

Област Варна
Община Варна – Анелия Клисарова;
Община Аврен – Мирослав Сотиров Коларов;
Община Аксаково – Даниел Любенов Любомиров;
Община Белослав – Даниела Михалева Йорданова;
Община Ветрино – Матей Симеонов Матеев;
Община Вълчи дол – Йордан Стоянов Марков;
Община Девня –Димитър Валентинов Янев;
Община Дългопол – Александър Неделчев Александров;
Община Долни чифлик – Борислав Николаев Натов;
Община Провадия – инж- Филчо Кръстев Филев;
Община Суворово – Вълчо Добрев Вълчев;

Област Велико Търново
Община Велико Търново – Весела Николаева Лечева;
Община Горна Оряховица – Явор Руменов Божанков;
Община Елена – Сашо Петков Топалов;
Община Златарица – Михаил Петров Ганев;
Община Лясковец – Емилия Атанасова Жилева;
Община Павликени – Емануил Александров Манолов;
Община Свищов – Генчо Божинов Генчев;
Община Стражица – Румен Стефанов Павлов;
Община Сухиндол – Пламен Димитров Чернев;
Община Полски Тръмбеш – Георги Александров Чакъров;

Област Видин
Община Видин – Борис Стефанов Николов;
Община Брегово – Милчо Лалов Въков;
Община Белоградчик – Борис Стефанов Николов;
Община Грамада – Ваньо Петков Димитров;
Община Димово – Наташа Трайкова Стефанова;
Община Кула – Андрей Митков Андреев;
Община Макреш – Митко Левчев Антов;
Община Ново село – Борислав Томов Ванков;
Община Ружинци- Венцислав Томов Ванков;
Община Чупрене – Богомил Данчов Станков;

Област Враца
Община Враца- Момчил Иванчев Младенов;
Община Борован – Петър Станев Петров;
Община Бяла Слатина – Борислав Иванов Попов;
Община Козлодуй – Анатоли Янакаиев Арбов;
Община Криводол – инж.Иван Георгиев Иванов;
Община Мездра – инж. Генади Събков Събков;
Община Мизия – Виолин Иванов Крушовенски;
Община Оряхово – д-р Станка Нанкова Пирянкова;
Община Роман – ген. Валери Лилов Стаменов;
Община Хайредин – Кирил Тодоров Кирилов;

Област Габрово
Община Габрово – Ивелин Николов Николов;
Община Дряново – Трифон Руенов Панчев;
Община Севлиево – Богомил Иванов Петков;
Община Трявна – Татяна Атанасова Рачева;

Област Добрич
Община Добричка – Соня Иванова Георгиева;
Община Добрич – Георги Антонов Петков;
Община Балчик – Николай Добрев Ангелов;
Община Генерал Тошево – Валентин Вълчев Димитров;
Община Каварна – Нина Георгиева Ставрева;
Община Крушари – Здравко Христов Здравков;
Община Тервел – Пламен Христов Желязков;
Община Шабла – Деян Георгиев Димитров;

Област Кърджали
Община Кърджали – Милко Петров Багдасаров;
Община Ардино – Димитрина Петрова Александрова;
Община Джебел – Ясен Илиянов Утренски;
Община Кирково – Бисер Каменов Николов;
Община Крумовград – Иван Стойчев Мимирев;
Община Момчилград – Дойчо Стефанов Галимачев;

Област Кюстендил
Община Кюстендил – Здравко Стойнов Милев;
Община Бобовдол – Елза Стоянова Величкова;
Община Бобошево – Крум Георгиев Маринов;
Община Дупница – Първан Ангелов Дангов;
Община Кочериново – Станислав Владимиров Горов;
Община Невестино – Димитър Иванов Стаменков;
Община Рила – Владимир Георгиев Владимиров;
Община Сапарева баня – Явор Илчов Дамянов;
Община Трекляно – Радко Кирилов Петрунов;

Област Ловеч
Община Ловеч – Радина Минкова Банкова;
Община Априлци – Деница Лъчезарова Николова;
Община Летница – д-р Красимир Веселинов Джонев;
Община Луковит – Бистра Христова Лазарова;
Община Тетевен- Гриша Нешов Нинов;
Община Троян – Донка Иванова Михайлова;
Община Угърчин – Борислав Димитров Патарински;
Община Ябланица – Димитър Лука Драганов;

Област Монтана
Община Монтана – Илия Замфиров Илиев;
Община Берковица –Милчо Михайлов Доцов;
Община Бойчиновци – Петя Георигева Първанова;
Община Брусарци – Румен Йосифов Савов;
Община Вълчедръм – Иван Христов Барзин;
Община Вършец –Латинка Салтирова Симова;
Община Георги Дамяново – Светослав Георгиев Илиев;
Община Лом –Десислава Владимирова Алексиева;
Община Медковец – Венцислав Евгениев Куткудейски;
Община Чипровци – Йорданка Иванова Тодорова;
Община Якимово – Петър Василев Антимов;

Област Пазарджик
Община Пазарджик – Благо Атанасов Солов;
Община Батак – Горчо Боянов Станков;
Община Белово – Стойко Стойчев Стефанов;
Община Брацигово – Илия Иванов Милушев;
Община Велинград – Филип Георгиев Ангелов;
Община Лесичово – Тодор Лазаров Радев;
Община Пещера – Йордан Стоянов Младенов;
Община Панагюрище –Станимир Добрев Вълчев;
Община Ракитово – Костадин Щерев Холянов;
Община Септември – Петя Николаева Цанкова;
Община Стрелча – Иван Николов Радев;

Област Перник
Община Перник – Станислав Иванов Владимиров;
Община Брезник – Венета Симеонова Петрова;
Община Земен – Монка Иванова Стойчева;
Община Ковачевци – Васил Кирилов Станимиров;
Община Радомир – Евдокия Славчова Асенова;
Община Трън – Александър Христов Христов;

Област Плевен
Община Плевен – Илиян Славейков Йончев;
Община Белене – Момчил Недялков Спасов;
Община Гулянци – Лъчезар Петков Яков;
Община Долни Дъбник – Зорница Димова Йоткова;
Община Долна Митрополия – Д-р Светла Милчева Илиева;
Община Искър – Валентин Василев Йорданов;
Община Кнежа – Славей Кирилов Тоширов;
Община Левски – Любка Веселинова Александрова;
Община Никопол – Ивелин Маринов Савов;
Община Пордим – Илиян Давидов Александров;
Община Червен бряг – Петър Петков Петров;

Пловдив област
Община Асеновград – Емил Викторов Караиванов;
Община Брезово – Калин Танев Калапанков;
Община Калояново – Кръстю Иванов Кодошев;
Община Карлово – Манол Василев Манолов;
Община Кричим – Теодора Георгиева Киряков;
Община Куклен – Йордан Василев Попов;
Община Лъки – Бисер Емилов Русев;
Община Марица – Виолета Стефанова Христодулова;
Община Перущица – Димитър Стоянов Мишев;
Община Първомай – Николай Георгиев Митков;
Община – Раковски – Стефан Самуилов Марушкин;
Община Родопи – Павел Михайлов Михайлов;
Община Садово – Димитър Бориславов Здравков;
Община Стамболийски – Весена Любенова Башова;
Община Сопот – Станислав Илиев Стоенчев;
Община Съединение – Пенчо Кръстев Дерузов;
Община Хисаря – Ива Иванова Вълчева;

Пловдив
Община Пловдив – Николай Атанасов Радев;
Р-н „Западен“ – Десислава Георгиева Йорданова
Р-н „Източен“ – Йордан Василев Василев
Р-н „Северен“ – д-р Атанас Илиев Баташки;
Р-н „Тракия“ – Добромира Стефанова Тошева
Р-н Централен – Тодор Димитров Стоилов
Р-н Южен – Ангел Стойчев Иванов

Област Разград
Община Разград – Денчо Стоянов Бояджиев;
Община Завет – Станислав Веселинов Стоянов;
Община Исперих – Екатерина Великова Димитрова;
Община Кубрат – арх.Мартин Стефанов Обрешков;
Община Лозница – Цветомир Стоянов Савов;
Община Цар Калоян – Найден Хинков Късов;

Област Русе
Община Русе – Пенчо Пламенов Милков;
Община Борово – Нели Иванова Цветанова;
Община Бяла – Красимира Йорданова Пенева;
Община Ветово Ивайло Евгениев Кадиешев;
Община Две могили – Ивайло Пенев Иванов;
Община Иваново – Николай Петров Найденов;
Община Сливо поле – Георги Стефанов Големански;
Община Ценово – Росен Димитров Миланов;

Област Силистра
Община Силистра – Момчил Стефанов Неков;
Община Алфатар – Веселин Димитров Гарабински;
Община Главиница – Соня Богданова Петкова;
Община Дулово – Петър Георгиев Петров;
Община Кайнарджа – Стоян Енчев Солаков;
Община Ситово – Янко Любенов Къров;
Община Тутракан – Данаил Николов Николов;

Област Сливен
Община Сливен – Кольо Йорданов Милев;
Община Нова Загора – Румен Христов Христов;
Община Котел – Георги Костов Дедов;
Община Твърдица – Ваня Дачкова Колева;

Област Смолян
Община Смолян – Стефан Атанасов Сабрутев;
Община Баните – Севдалин Бойков Хъшинов;
Община Девин – Здравко Владимиров Иванов;
Община Златоград – Емил Минков Хумчев;
Община Неделино – Боян Радоев Кехайов;
Община Рудозем – Незиха Хайриева Хутева;
Община Чепеларе – Пантелей Стоянов Мемцов;

Област София
Община Антон – Андрей Симов Симов;
Община Божурище – Весела Иванова Петрова;
Община Ботевград – Веселка Иванова Златева;
Община Годеч – Кирил Петров Иванов;
Община Горна Малина – Ангел Димитров Жиланов;
Община Драгоман – Соня Стоянова Дончева;
Община Долна Баня – Никола Радославав Чернаев;
Община Елин Пелин – Станислав Димитров Димитров;
Община Етрополе – Димитър Радославов Димитров;
Община Златица – Стоян Николов Генов;
Община Ихтиман – Иванко Пенгезов;
Община Костенец – Емил Даскалов;
Община Правец – Румен Илиев Гунински;
Община Пирдоп – Ангел Пенчов Геров;
Община Самоков – Владимир Владимиров Георгиев;
Община Своге – Цветомир Лазаров Борисов;
Община Сливница – Георги Сепелинов Георгиев;
Община Копривщица – Любомир Тодоров Цеков;
Община Костинброд – Благой Робертов Благоев;
Община Чавдар – Григор Ненов Даулов;

София град
Столична община – Мая Божидарова Манолова;
Р-н „Банкя“ – Иво Василев Пиперов;
Р-н „Витоша“ – Александър Любомиров Кьосевски;
Р-н „Възраждане“ – Иван Янчов Таков;
Р-н „Връбница“ – Владимир Минчев Петров;
Р-н „Изгрев“ – Делян Младенов Георгиев;
Р-н „Илинден“ – Георги Александров Томов;
Р-н „Искър“ – Борис Цветков Цветков;
Р-н Красна поляна“ – Георги Миланов Миланов;
Р-н „Красно село“ – Николай Милчев Николов;
Р-н „Кремиковци“ – Цецка Димитрова Кочкова;
Р-н „Лозенец“ – Николай Вельов Велчев;
Р-н „Люлин“ – Мая Кирилова Александрова;
Р-н „Младост“ – Стефан Кирилов Стефанов;
Р-н „Надежда“ – Стоян Емилов Цветков;
Р-н „Нови Искър“ – Милко Николаев Панов;
Р-н „Оборище“ – Васил Божидаров Цопов;
Р-н „Овча купел“ – Ангел Петров Маринов;
Р-н „Панчарево“ – Радко Цветанов Петров;
Р-н „Подуяне“ – Веселин Вячеславов Жеков;
Р-н „Сердика“ – Янко Иванов Янков;
Р-н „Слатина“ – Димитър Петков Главинов;
Р-н „Средец“ – Иван Митьов Виделов;
Р-н „Студентски“ – Георги Емилов Йорданов;
Р-н „Триадица“ – Александър Вачев Петров;

Област Стара Загора
Община Стара Загора – Проф. д-р Иван Стоянов Върляков;
Община Братя Даскалови – Веселин Митков Калчев;
Община Гурково – Стоян Бонев Николов;
Община Гълъбово – Николай Тонев Колев;
Община Казанлък – Стоян Асенов Петров;
Община Мъглиж – Златко Димитров Острешев;
Община Николаево – Косьо Христов Косев;
Община Опан – Минчо Динев Чавдаров;
Община Павел баня – Иван Желев Михайлов;
Община Раднево – Красимир Кънев Куртев;
Община Чирпан – Гено Николов Генов;

Област Търговище
Община Търговище – Рая Георгиева Матева;
Община Антоново – Румен Василев Рафаилов;
Община Попово – Людмил Димитров Веселинов;
Община Омуртаг – Павлинка Иванова Тасева;
Община Опака – Иван Неделчев Вълчев;

Област Хасково
Община Хасково – Коста Петков Стоев;
Община Димитровград – Георги Стайков Стайков;
Община Ивайловград – Йордан Николов Араджиев;
Община Любимец – Владимир Николов Бамбалов;
Община Свиленград – Стамо ДимитровДимитров;
Община Симеоновград – Никола Ангелов Георгиев;
Община Тополовград – Янко Атанасов Илиев;
Община Харманли – Надежда Борисова Колева;

Област Шумен
Община Шумен – Венцислав Дянков Венков;
Община Венец – Сали Мюмюн Карамахмуд;
Община Велики Преслав – Александър Горчев Александров;
Община Върбица – Стоян Георгиев Димитров;
Община Каолиново – Ердиван Шефкет Адем;
Община Каспичан – Иванка Стойнова Найденова;
Община Нови Пазар – Георги Сашев Георгиев;
Община Никола Козлево – Наджиб Нур Курт;
Община Смядово – Стоян Димитров Шайков;

Област Ямбол
Община Ямбол – Катя Атанасова Георгиева;
Община Болярово – Христо Димитров Христов;
Община Елхово – Стоянка Иванова Маджарова;
Община Стралджа – Йордан Койчев Йорданов;
Община Тунджа – Георги Стоянов Георгиев;

Сподели в социалните мрежи

Автор на 15.09.2019. Категория Новини. Можеш да следиш всички коментари и промени по тази публикации през RSS 2.0. Можете свободно да коментирате тази публикация

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

%d блогъра харесват това: