Спорт

Германия съхрани шансовете си след реми

Отборът на Германия се пребори за много ценна точка по пътя си към елиминациите на Мондиал 2022. Бундестима и Испания завършиха при резултат 1:1 и оставиха развръзката в група Е за последните двубои.

В основни действащи лица на терена се превърнаха влезлите като резерва Алваро Мората и Никос Фулкрюк. Испанският нападател откри резултата в 62-та минута, а дебютиращия на световно първенство Фулкрюк изравни седем минути преди края.

Двата тима имаха по още няклоко много добри възможности, а през първата част гол на Антонио Рюдигер бе отменен поради засада. В крайна сметка най-логичното се случи и ще следим с интерес третите мачове от групата, в които Испания се изправя срещу Япония, а германската машина ще премери сили с Коста Рика.