Новини

Доц. Ася Панджерова подаде оставка като заместник-министър на образованието и науката

Доц. Ася Панджерова подаде оставка като заместник-министър на образованието и науката. В мотивите си тя посочва създалото се през последните дни обществено напрежение, съобщиха от пресцентъра на мОН.

 „Не мога да допусна моето оставане на поста да тежи на работата на кабинета, да възпрепятства изпълнението на държавните политики или да уронва престижа на Министерството на образованието и науката“, заявява тя. 

Оставката е приета.