Новини

Иван Василев: Пуснахме обновения сайт на Министерство на иновациите и дигиталната трансформация

"Срещнах се с двамата служебни министри, г-жа Младенова и г-н Шарков. Имахме дълга и ползотворна среща. Бяха подготвили систематизирано всички текущи проекти в двете министерства и обърнахме внимание и на предстоящите рискове. Искрено им благодаря за добре свършената работа",това написа в социалните мрежи Иван Василев, министър на иновациите и дигиталната трансформация.  Василев допълва, че целта, която си поставя, е амбициозна. "България да стане
най-доброто място за стартиране
и развитие на бизнес с висока
добавена стойност, технологичен
бизнес, базиран на иновации. А за гражданите и бизнеса общуването с администрацията да бъде бързо, лесно и удобно. Самата администрация да подобри процесите си, така че да имаме наистина модерно общество. Още днес може да видите един нов облик на министерството. Пуснахме обновения сайт на МИДТ: https://midt.bg. Това е едно от първите неща, които исках да покажем. Предстои много работа, с ясна посока и конкретни резултати", завършва министърът.