Новини
На 22 май ще бъде открита новата модерна ветеринарно-медицинска амбулатория в приют Горни Богров
На 22 май (петък), от 10:00 часа, ще бъде открита новата модерна ветеринарно-медицинска амбулатория в приют Горни Богров. Амбулаторията е от първа категория и е модерно оборудвана база, която ще подобри значително възможностите за диагностика, лечение и спешна помощ за животните в приюта. По време на събитието представителите на медиите ще имат възможност да разгледат новата амбулаторията и оборудването, с което ще работят ветеринарномедицинските лица в приюта. В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев, инж. Николай Неделков, заместник-кмет на Столична община в направление „Околна среда“ и Дойчин Неновски, вр.и.д. Директор на ОП “Екоравновесие”.