Новини
Ръководството на НСОРБ проведе първа работна среща с министъра на труда и социалната политика Наталия Ефремова и екипа на МТСП
Ръководството на НСОРБ проведе първа работна среща с министъра на труда и социалната политика Наталия Ефремова и екипа на МТСП като част от поредицата разговори с министрите от новото правителство. По време на разговора НСОРБ и МТСП обсъдиха ключови теми за общините и социалната политика като параметрите на социалната политика в Бюджет 2026, приключването на общинските прокети по Плана за възстановяване и устойчивост продължаването на програмата „Топъл обяд“, реформата на услугите в домашна среда „Асистентска подкрепа“ и „Лична помощ“, предстоящите промени в Националната карта на социалните услуги.