Новини
С издигане на знамето на Европейския съюз пред сградата на президентската институция беше отбелязан Денят на Европа
С издигане на знамето на Европейския съюз пред сградата на президентската институция беше отбелязан Денят на Европа. На церемонията присъстваха президентът Илияна Йотова, председателят на Народното събрание Михаела Доцова, министър-председателят Румен Радев, кметът на София Васил Терзиев, министри от кабинета, депутати, представители на религиозни общности, общественици, предава БТА. Държавният глава прие почетния караул на Националната гвардейска част. Бяха изпълнени и химните на България и на Европейския съюз.