Новини
Васил Терзиев: Отбелязваме този ден като символ на единството и мира
Отбелязваме този ден като символ на единството и мира, вярвайки, че именно в този дух трябва да градим общото ни бъдеще. Това написа кметът на София Васил Терзиев във Фейсбук по повод Деня на Европа. Той призова всички да бъдат силни и отговорни за случващото се в България, независимо от своята роля в обществото. По думите му е важно всеки да успее да загърби болката и омразата, да превъзмогне всичко, което е разделяло хората, и да погледне към бъдещето на следващите поколения и към това какво ще оставим след себе си. „Нека имаме волята, добротата и любовта, за да извървим този път заедно“, добавя Терзиев и поздравява гражданите с Деня на Европа.